Основні переваги інтеграції CRM-системи з IP-телефонією

CRM-система та IP-телефонія (віртуальна АТС)

IP телефонія, впроваджена в CRM, дозволяє отримати велику кількість переваг компаніям, які займаються продажем або обробкою заявок за допомогою телефону. У цій статті ми розповімо, які саме переваги має IP телефонія в CRM і чому її необхідно впроваджувати будь-якому бізнесу.

Які переваги отримує бізнес, виконавши інтеграцію CRM з IP-телефонією?

За статистичними дослідженнями впроваджена в бізнес CRM IP телефонія дозволяє швидко підвищити рівень продажів компанії, а також зробити роботу менеджерів, які займаються продажами, більш ефективною.

Варто зазначити, що в CRM системах IP телефонія функціонує як стандартна віртуальна АТС, що дозволяє співробітникам компанії дзвонити потенційним клієнтам та партнерам через світову глобальну мережу, не використовуючи при цьому стаціонарні телефони. Причому все, що необхідно для того, щоб здійснити підключення IP телефонії, - це наявність CRM, а також комп'ютер і гарнітура.

Слід зазначити, що IP зв'язок телефонії має ряд важливих переваг перед стандартними АТС. До таких переваг, без сумніву, відноситься наявність багатоканальності, можливість підключати голосове або тональне меню, проводити розподіл дзвінків між співробітниками, а також економія на послугах зв'язку.

А якщо при цьому програма IP телефонії інтегрована в CRM, то в цьому випадку плюсів від такого об'єднання стає ще більше. Про те, які саме плюси має CRM система з IP телефонією, ми й поговоримо у цій статті.Перевага першого: можливість запису дзвінків у CRM

Багато власників бізнесу намагаються здійснити підключення IP телефонії спільно з CRM у зв'язку з тим, що це програмне забезпечення дозволяє проводити запис розмови менеджера з клієнтом під час телефонного спілкування.

При цьому зберігання таких розмов у систему управління продажами виконується у персоналізованій картці клієнта у порядку хронології. Наявність такого підходу дозволяє менеджерам, не витрачаючи багато свого часу, швидко освіжати у пам'яті всі деталі розмови.

Крім того, якщо з якихось причин клієнт буде переданий іншому співробітнику, він зможе досить швидко бути повністю введений у курсі справи, тому що для цього йому потрібно лише швидко прослухати телефонні розмови.

Наявність записів розмов з клієнтами також досить цікава і для керівників, оскільки за їх допомогою вони матимуть можливість оцінити якість та ефективність роботи своїх співробітників.

Так, наприклад, ознайомившись із телефонними розмовами, керівник розумітиме, які саме скрипти продажів використовує спеціаліст, наскільки лояльно він спілкується з клієнтами, а також розумітиме, які помилки найчастіше під час розмови із замовниками допускають співробітники.Перевага друга: наявність аналітики в CRM для дзвінків

IP телефонія для бізнесу, інтегрована в CRM - це чудова можливість для керівництва дізнатися, хто зі співробітників лінується виконувати свої професійні обов'язки. Адже використовуючи всю можливість аналітики, яка є у системах управління продажами, власник бізнесу або керівник відділу продажів завжди може отримати інформацію:

 • - скільки дзвінків щодня, за тиждень чи місяць обробляє кожен із співробітників відділу продажів;
 • - яка динаміка вхідних дзвінків;
 • - провести порівняння динаміки оброблюваних дзвінків кожного співробітника відділу продажів;
 • - наскільки ефективно кожен із менеджерів обробляє дзвінки.

Варто відзначити, що вся аналітична інформація може надаватися керівнику у вигляді зручної інфографіки, що спростить процес її обробки.Перевага третього: IP телефонія з інтеграцією із CRM дозволяє індивідуально підходити до кожного клієнта

Якщо ви намагаєтеся, щоб ваші співробітники спілкувалися з клієнтами як із найкращими друзями, то налаштована IP телефонія в CRM - це саме те, що вам необхідно. Адже дана телефонія, інтегрована в систему управління продажами, може розпізнавати номери клієнта, що телефонує, і автоматично перенаправляти його дзвінок певному менеджеру.

Слід зазначити, що CRM істотно спрощує роботу з клієнтом. Так, наприклад, крім перенаправлення його дзвінків певному менеджеру, це програмне забезпечення здатне зберігати в картці клієнта таку важливу інформацію:

 • - всі дзвінки, а також листи, отримані від замовника через електронну пошту;
 • - різні примітки, які залишає співробітник під час роботи з клієнтом;
 • - ставити завдання на співробітників, а також планувати зустрічі з клієнтом;
 • - виставляти рахунки, відправляти документи, що закривають, або чеки про купівлю товару;
 • - зберігати важливі документи та фотографії;
 • - зберігати в картці клієнта будь-яку корисну інформацію про нього, наприклад, марку його транспортного засобу або особливі побажання про товар.

IP телефонія для офісу, впроваджена в систему управління продажами, дозволяє менеджеру всього в кілька натискань мишею отримати всю важливу інформацію про замовника, яку він може використовувати безпосередньо під час телефонної розмови. Завдяки наявності такого підходу кожен клієнт отримуватиме максимальну увагу з боку співробітника.Перевага четверта: створення персоналізованих скриптів дзвінків

IP телефонія та підключення її до системи управління продажами дає можливість керівнику створити вже готові сценарії для спілкування менеджера з клієнтом. Використовуючи такі сценарії, співробітник зможе, нічого не вигадуючи, пропонувати додаткові послуги, а також гнучкі системи знижок.

Варто відзначити, що такі сценарії легко вбудовуються в CRM і дозволяють суттєво підвищити ефективність роботи кожного фахівця. Також готові сценарії телефонних розмов із потенційними клієнтами та партнерами суттєво спростять процес знайомства з роботою новим співробітникам, тільки-но прийнятим до штату компанії.Перевага п'ята: розподіл співробітником персональних завдань

Система IP телефонії, впроваджена в CRM, не тільки дає можливість відстежувати ефективність роботи кожного співробітника відділу продажів, а й дозволяє керівництву ставити кожному менеджеру персоналізовані завдання.

Серед таких завдань може бути план щодо кількості оброблених заявок або здійснення зворотних дзвінків клієнтам. Виконання менеджером усіх поставлених йому завдань керівник може відстежувати в режимі реального часу, використовуючи для цього безпосередньо систему управління продажами.Перевага шоста: здійснення дзвінків лише в одне натискання миші

Система IP телефонії, інтегрована в CRM, дозволяє спростити процес пошуку телефонних номерів клієнтів. Адже для цього менеджеру потрібно лише вибрати картку потрібного клієнта і натиснути мишею на його телефонний номер. Наявність такого підходу дозволяє суттєво спростити та скоротити час пошуку телефонних номерів та підвищити швидкість обробки кожної заявки.

Чому вам необхідно інтегрувати у власний бізнес CRM систему з IP телефонією?

 • 1. Вся важлива інформація про клієнтів і замовників у максимальній доступності. Користуючись системою управління продажами, менеджер отримує можливість швидко підготуватися до найскладнішої розмови з клієнтом. Адже для того, щоб знати про всі потреби та бажання клієнта, йому необхідно тільки відкрити картку замовника та швидко переглянути всю присутню там інформацію.
 • 2. Фіксування важливих даних про клієнтів у режимі реального часу. Функціональність CRM дозволяє співробітникам вносити важливу інформацію про клієнта навіть під час телефонного спілкування, що дозволяє не втрачати нічого важливого.
 • 3. Отримання аналітичної інформації щодо дзвінків та звернень. Використовуючи аналітичні можливості цього програмного забезпечення, керівник зможе відстежувати ефективність роботи кожного співробітника, а також прослуховувати записані розмови з клієнтами.
 • 4. Можливість економити на дзвінках. Для того, щоб ваша компанія могла встановити та почати використовувати систему управління продажами з інтегрованою в неї IP телефонією, не потрібно встановлення дорогого чи складного обладнання. Адже все, що потрібно для того, щоб почати користуватися даною системою – це звичайна гарнітура, а також доступ до світової глобальної мережі.

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) ErrorException

file_put_contents(): Only 0 of 266 bytes written, possibly out of free disk space

in Filesystem.php line 122
at HandleExceptions->handleError(2, 'file_put_contents(): Only 0 of 266 bytes written, possibly out of free disk space', '/home/admin/web/megaprojects.com.ua/public_html/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Filesystem/Filesystem.php', 122, array('path' => '/home/admin/web/megaprojects.com.ua/public_html/storage/framework/sessions/uE8PvxRMu8C5PTduaFxPYCIXiQICgJ0tGeQthMFV', 'contents' => 'a:4:{s:6:"_token";s:40:"hYi1gjGO4BIcNgQR32REkWGHTVq9FSc20fLGiYSm";s:12:"current_lang";s:2:"uk";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:79:"https://megaprojects.com.ua/uk/funktsiji-crm/integratsija-crm-z-ip-telefonijeju";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 'lock' => true))
at file_put_contents('/home/admin/web/megaprojects.com.ua/public_html/storage/framework/sessions/uE8PvxRMu8C5PTduaFxPYCIXiQICgJ0tGeQthMFV', 'a:4:{s:6:"_token";s:40:"hYi1gjGO4BIcNgQR32REkWGHTVq9FSc20fLGiYSm";s:12:"current_lang";s:2:"uk";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:79:"https://megaprojects.com.ua/uk/funktsiji-crm/integratsija-crm-z-ip-telefonijeju";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 2)in Filesystem.php line 122
at Filesystem->put('/home/admin/web/megaprojects.com.ua/public_html/storage/framework/sessions/uE8PvxRMu8C5PTduaFxPYCIXiQICgJ0tGeQthMFV', 'a:4:{s:6:"_token";s:40:"hYi1gjGO4BIcNgQR32REkWGHTVq9FSc20fLGiYSm";s:12:"current_lang";s:2:"uk";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:79:"https://megaprojects.com.ua/uk/funktsiji-crm/integratsija-crm-z-ip-telefonijeju";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', true)in FileSessionHandler.php line 83
at FileSessionHandler->write('uE8PvxRMu8C5PTduaFxPYCIXiQICgJ0tGeQthMFV', 'a:4:{s:6:"_token";s:40:"hYi1gjGO4BIcNgQR32REkWGHTVq9FSc20fLGiYSm";s:12:"current_lang";s:2:"uk";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:79:"https://megaprojects.com.ua/uk/funktsiji-crm/integratsija-crm-z-ip-telefonijeju";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}')in Store.php line 129
at Store->save()in StartSession.php line 88
at StartSession->terminate(object(Request), object(Response))in Kernel.php line 218
at Kernel->terminateMiddleware(object(Request), object(Response))in Kernel.php line 189
at Kernel->terminate(object(Request), object(Response))in index.php line 58