Конструктор документів, шаблонів SMS-повідомлень та листів

Генератор документів

Корисний інформаційний інструментарій, який допоможе заощадити час на оформленні договорів та супутніх документів.

Генерація документів та створення шаблонів повідомлень для розсилки – інструментарій CRM, який значно заощадить Ваш час і допоможе не допустити помилок, за винятком людського чинника. Договір та акт оплати можна створити в один клік. Уявіть, якщо дані про замовлення включають до 50 або до 100 позицій, скільки б це часу зайняло у співробітника підготувати такий документ вручну.

Найчастіше договір конструюється з даними про клієнта, як однією зі сторін угоди, поточним замовленням у вигляді таблиці, його реквізитами наприкінці, які автоматично підставляються з бази даних. Навчальні центри, наприклад, можуть виводити табель відвідувань занять конкретним студентом. Генерується такий документ зазвичай у форматі PDF, який можна відразу відкрити у браузері та вивести на друк.

Шаблони SMS або листів для надсилання на адреси електронної пошти також значно заощаджують робочий час. Наприклад, необхідно привітати клієнта з Днем народження, використовуючи ключові слова (яких може бути безліч) у тексті повідомлення, можна позначити заміну на персональну інформацію. Ключ [client_name] говорить про те, що в повідомленні потрібно в цьому місці відобразити Ім'я клієнта. При створенні масового розсилання це допоможе персоналізувати спілкування.