Кейс впровадження CRM для навчального центру

Нами розроблена CRM-система для навчального центру з безліччю розділів та наступними ролями: власник, директор центру, педагог та студент.

Розділ «Студенти»: таблиця з пошуком та фільтром учнів у центрі. При додаванні студента створюється картка, яка включає дані про нього, перелік укладених договорів та оплати за ними, так само чат - студент/співробітники центру.

У розділі «Табель» педагог вносить дані про відвідуваність студента, який має ліміт занять, які якщо він пропустить – не враховуються у вартості. Кожен педагог переглядає лише свої курси чи групи. Йому виділено кольором студенти, які прострочили платежі чи мають сьогодні день народження. Також є можливість дізнатися – з якого числа у студента почалося прострочення.

Розроблено «Воронку продажів» та статистику за нею: можна дізнатися скільки лідів від загальної кількості знаходилося на певному етапі продажу. Налаштовані фільтри: за період, у якому центрі, яким співробітником було переведено чи створено лід, і яким маркетинговим каналом він прийшов. У «Воронці продажів» також реалізовано «Статистику за джерелами лідів» та «Звіт по співробітникам».

CRM включає ряд звітів: «Доходи», «Витрати», «Рентабельність курсів», «Звіт із ЗП». Статті доходи та витрати вносяться у довідниках. Там само вводяться дані: залежно кількості учнів – вираховується зарплата педагога. За збереження табеля – йде автоматичний підрахунок і кожен викладач може побачити, скільки він заробив за певний період у Звіті з ЗП. Директор бачить усіх освітян свого навчального центру. «Рентабельність курсів» показує різницю між оплатами студентів та заробітною платою педагогів.

У «Довідниках» створюються/редагуються/видаляються філії, курси, групи, статті доходів і витрат, дані про вихідні у визначеному році (залежно від цих даних табель вимальовується з виділенням усіх вихідних та свят), користувачів. «Розклад» дозволяє відзначити на поточний тиждень заняття, ці дані відображаються на головній сторінці, з можливістю перегляду кожного дня окремо.

Предбачено генерацію договору за шаблоном та дані про відвідуваність студента у PDF-форматі.